KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025068
nr 1702 5068
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad EA, 1985, säng. Bildmått: 23x29 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:09:43
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr